Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joseph Kosinski | ||
Eric Schwab
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Robert E. Kay
(asystent)
|
||
Scott Robertson
(asystent)
|
||
Andrew Stahl
(asystent)
|
||
Spencer Taylor
(asystent)
|
||
Jacob Brades
(asystent)
|
||
Alex Reid
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Stewart Hamilton
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Ryan Newberry
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Marlon Beyer Rieger
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Tom Rye
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Nadeem Ashayer
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ehren Kruger |
5,0
|
|
Eric Warren Singer |
8,0
|
|
Christopher McQuarrie | ||
Peter Craig
(historia)
|
7,0
|
|
Justin Marks
(historia)
|
5,0
|
|
Jim Cash
(postacie)
|
7,0
|
|
Jack Epps Jr.
(postacie)
|
||
Rebecca Boyle
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Andrea Devaux
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Bryan Sundstrom
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Lizzie Pritchard
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Mark Valenzuela Jones
(ciągłość scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jerry Bruckheimer
producent
|
||
Tom Cruise
producent
|
7,6
|
|
David Ellison
producent
|
||
Christopher McQuarrie
producent
|
||
Lorne Balfe
producent (muzyka)
|
||
Giovanni Soto
producent (asystent)
|
||
Helen Baker
producent (grafika komputerowa)
|
||
Tommy Harper
producent wykonawczy
|
||
Chad Oman
producent wykonawczy
|
||
Mike Stenson
producent wykonawczy
|
||
Dana Goldberg
producent wykonawczy
|
||
Don Granger
producent wykonawczy
|
||
Emily Cheung
współproducent
|
||
Leeann Stonebreaker
kierownik produkcji
|
||
Ralph Bertelle
kierownik produkcji
|
||
Samar Pollitt
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Teri Andony
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Danni He Ault
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lizzete Flores
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lauren Candela
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Heather Fortin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Adam Gilmore
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chad Heidel
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robert Higginbotham
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mark Valenzuela Jones
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Steven Kong
kierownik produkcji (asystent)
|
||
J.D. Koumendakis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Analyssa Marquez
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Camille Marquez
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Deion McCarter
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Danny Morlock
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Armando Tomas Mulato
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael Nassau
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kelsey Opel
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Gio Paredes-Utforskare
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jack Gunnar Peterson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Callie Powers
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nancy Raven
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christopher Rosenblum
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Evan Scott Russell
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lily Sassone
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Noah Simon
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Courtney Walls
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Tennyson Thompson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Simon Thompson-Mass
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Monica Timmerman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jacob Brades
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jameson Everett
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ava Amundsen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Charlotte Gleason
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Kit Conners
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Josh Sales
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Juliette Beneich
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Alex Critchley
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Fateh Khaled
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Joy Sanwo
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
|
||
Kelsea Cheney
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
|
||
Lauren Orlowski
kierownik postprodukcji
|
||
David E. Hall
nadzorca postprodukcji
|
||
Tien Nguyen
koordynator postprodukcji
|
||
Katrina Elder
koordynator produkcji
|
||
Sofia Guiotto
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jack Dorst
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Abhijitsinh Gohil
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Arnaud Héry
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Cyril John
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Samira Khan
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Aly Musso
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Trent Newton
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Chaz Pizani
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Kisholay Ray
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Charlie Rock
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Mary Swain
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Ryan Terk
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Sebastien Uguen
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Amanda Viveiros
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Aidan Waugh
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Kin Yiu
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Éveline Auger
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Brittany Clamp
koordynator produkcji (efekty wizualne)
|
||
Chris S. Bryant
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Mandy Anderson
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kev Magee
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Queenie Li
koordynator produkcji (muzyka)
|
||
Rebecca S MacLeod
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Grace McDonald
koordynator produkcji (efekty wizualne) (asystent)
|
||
Christie Kwan
nadzorca produkcji
|
||
Michael Mann
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jonathan Jennings
koordynator postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Rancier
kierownik postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tom Cruise
Kpt. Pete "Maverick" Mitchell
|
7,6
|
|
Val Kilmer
Adm. Tom "Iceman" Kazański
|
7,3
|
|
Miles Teller
Por. Bradley "Rooster" Bradshaw
|
6,6
|
|
Jennifer Connelly
Penny Benjamin
|
7,8
|
|
Bashir Salahuddin
Chor. Bernie "Hondo" Coleman
|
||
Jon Hamm
Adm. Beau "Cyclone" Simpson
|
||
Charles Parnell
Adm. Solomon "Warlock" Bates
|
6,0
|
|
Monica Barbaro
Por. Natasha "Phoenix" Trace
|
||
Lewis Pullman
Por. Robert "Bob" Floyd
|
7,1
|
|
Jay Ellis
Por. Reuben "Payback" Fitch
|
||
Danny Ramirez
Por. Mickey "Fanboy" Garcia
|
||
Glen Powell
Por. Jake "Hangman" Seresin
|
||
Jack Schumacher
Por. Neil "Omaha" Vikander
|
||
Manny Jacinto
Por. Billy "Fritz" Avalone
|
6,0
|
|
Kara Wang
Por. Callie "Halo" Bassett
|
||
Greg Tarzan Davis
Por. Javy "Coyote" Machado
|
||
Jake Picking
Por. Brigham "Harvard" Lennox
|
||
Raymond Lee
Por. Logan 'Yale' Lee
|
||
Jean Louisa Kelly
Sarah Kazansky
|
||
Lyliana Wray
Amelia
|
||
Ed Harris
Kadm. Chester "Hammer" Cain
|
8,3
|
|
Chelsea Harris
Doradca admirała
|
||
Darnell Kirkwood
Technik obsługi łączności
|
||
Austin Bowerman
Technik obsługi łączności
|
||
Stephanie Andrea Barron
Technik obsługi łączności
|
||
Alec Williams
Doradca Caina
|
||
Rachel Winfree
Kelnerka
|
||
Peter Mark Kendall
Potulny inżynier
|
||
Ian Gary
Zblazowany inżynier
|
||
Bob Stephenson
Starszy inżynier
|
6,5
|
|
Landon Gordon
Dziecko na postoju ciężarówek
|
||
Margatet Strabala
Oficer kontroli lotów
|
||
Ryan Heilmann
Oficer kontroli lotów
|
||
Shantel Limbo
Sierżant sztabowy
|
||
James Handy
Barman Jimmy
|
||
Whylip Lee
Operator tankowania
|
||
Tristan Henry
Pracownik lotniska
|
||
Jason Robert Boles
Mini Boss
|
||
Brian Ferguson
Pilot wojskowy w barze
|
||
Chido Nwokocha
Kontroler misji
|
||
Chaz Ingram
Kontroler misji
|
||
Rachael Markarian
Kontroler misji
|
||
Shannon Kane
Kontroler misji
|
||
Norman Ralph Eliasen
Kontroler misji
|
||
Molly Malin
Klientka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Woods
Mężczyzna w mundurze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon Rush
Oficer na pokładzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy DeMars
Kobieta na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Skylar Witte
Cywil (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ghadir
Żona generała (niewymieniony w czołówce)
|
||
Conny Sharp
Instruktorka treningu fizycznego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Giulia Lupetti
Współpracowniczka Mavericka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Pepper
Oficer marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randy Davison
Pilot marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sergio Briones
Pilot marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dana Byrne
Cywil (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jillian Stuart
Kobieta na uroczystości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ernesto Chaverri
Pilot myśliwca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roberta Sparta
Administratorka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Aro
Pilot marynarki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Aryeh
Pilot myśliwca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leland Campbell
Pilot marynarki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Collanus
Pilot myśliwca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Anthony Cox
Admirał (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Emmel
Barman na pokładzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andre Franco
Oficer marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicole Gilbert
Żona cywila (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gerren Hall
Cywil (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ari Huber
Klient baru na wyspie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Orion James
Cywil (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amy S. Johnson
Kobieta na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Kanfer
Pilot marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Penelope Kapudija
Córka oficera marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mobin Khan
Naukowiec misji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tommy Kijas
Duży Roy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Doug Lito
Pilot marynarki (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Luder
Starszy technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Messina
Cywil (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jillian Moray
Uczestniczka ceremonii (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jill Pancio
Kobieta na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Parks
Dygnitarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Pitcairn
Uczestnik pogrzebu (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Quach
Sprzedawca (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Wyomi Reed
Batalion Mrocznej Gwiazdy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Douglas Rouillard
Stumbler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janett Salas
Wojskowa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Filip Sertic
Oficer marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Giancarlo Sta Cruz
Cywil (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Stableforth
Motocyklista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Catherine Shrader Taylor
Żona cywila (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Visser
Żandarm wojskowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Wilcox
Admirał (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Williams
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Xia
Oficer marynarki wojennej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erik Carpenter
Uczestnik pogrzebu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Madison A. Taylor
Żona cywila (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Claudio Miranda
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Michael FitzMaurice
(kierownik zdjęć) (zdjęcia lotnicze)
|
||
David B. Nowell
(kierownik zdjęć) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Eric Dvorsky
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Trevor Fulks
(główna pomoc techniczna)
|
||
Michael E. Pacheco
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Steven Frohardt
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
John Bonnin
(pomoc techniczna)
|
||
Gabe Camacho
(pomoc techniczna)
|
||
David Conti
(pomoc techniczna)
|
||
Shun Goldin
(pomoc techniczna)
|
||
Matt Gulbin
(pomoc techniczna)
|
||
Dan Moore
(pomoc techniczna)
|
||
Brad Rea
(pomoc techniczna)
|
||
Jack Serino
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Wahl
(pomoc techniczna)
|
||
Rohan Chitrakar
(pomoc techniczna)
|
||
Ryan Haskins
(pomoc techniczna)
|
||
Calvin Reibman
(pomoc techniczna)
|
||
Shahrouz Nooshinfar
(pomoc techniczna) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Natalie Carr
(pomoc techniczna) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Nina Chadha
(pomoc techniczna) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Peter Taylor
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Hayley Dickinson
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dominic Rau
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Stephan Bookas
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
John Miguel King
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Roly Arenas
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Dean Otusanya-Wood
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Andrew McGovern
(pomoc techniczna) (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Patrick Moynahan
(technik) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Harold Faltermeyer | ||
Lorne Balfe | ||
Hans Zimmer |
7,7
|
|
Lady Gaga |
6,6
|
|
David Fleming
(muzyka dodatkowa)
|
||
Andrew Kawczynski
(muzyka dodatkowa)
|
||
Cynthia Park
(asystent: Hans Zimmer)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Marlene Stewart | ||
Allison Bloom | ||
Robert Bolger | ||
Jared Chandler | ||
Emily Dominguez | ||
Harlan Glenn | ||
Lara Hall | ||
Scott R. Hankins | ||
Adrian Lubanski | ||
Marcy Rector | ||
Kim Shek | ||
Sarah Wachel | ||
Krista Guggia | ||
Vicente Parada |
8,0
|
|
Lisa Marie Evans II | ||
Christine Hawes | ||
Lisa Wong
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Timothy A. Wonsik
(dodatkowe zdjęcia)
|
7,0
|
|
Mila Hermanovski
(asystent)
|
||
Stephanie Portnoy Porter
(asystent)
|
||
Richard Gartrell
(asystent)
|
||
John Casey
(nadzorca kostiumów)
|
||
Sarah Wrigley
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Dana Schneider
(biżuteria)
|
||
Samantha Dewey-Gartner
(farbiarz)
|
||
Liz Oliver
(farbiarz)
|
||
Steven Porch
(farbiarz)
|
||
Jack Taggart
(farbiarz)
|
||
Montaż | Ocena | |
Eddie Hamilton | ||
Chris Lebenzon
(dodatkowy)
|
8,0
|
|
Laura Creecy
(współmontażysta)
|
||
Travis Cantey
(asystent)
|
||
Tom Coope
(asystent)
|
||
Joseph Kirkland
(asystent)
|
||
Tom Pilla
(asystent)
|
||
Patrick J. Smith
(asystent)
|
||
Matt Sweat
(asystent)
|
||
Christopher McDonald
(technik)
|
||
Emily Rayl Russell
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Jennifer Hammond
aranżer
|
||
Peter Rotter
koordynator orkiestry
|
||
Matt Dunkley
dyrygent
|
||
Hal Rosenfeld
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Tori Letzler
wokalista
|
||
Suzanne Waters
wokalista
|
||
BloodPop
autor słów
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Tina Roesler Kerwin
nadzorca charakteryzacji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Elena Arroy
główny charakteryzator
|
||
Vasilios Tanis
charakteryzator osobisty: Jennifer Connelly
|
||
Felicity Bowring
nadzorca charakteryzacji
|
||
Alice Moore
charakteryzator
|
||
Cassie Lyons
charakteryzator
|
||
Melissa Street
charakteryzator
|
||
Ozzy Alvarez
charakteryzator
|
||
Laura Calvo
charakteryzator
|
||
Ken Diaz
charakteryzator
|
||
Kristin Durante
charakteryzator
|
||
Desiree Falcon
charakteryzator
|
||
David Forrest
charakteryzator
|
||
Kelcey Fry
charakteryzator
|
||
Nichole Hawkyard
charakteryzator
|
||
Jamie Hess
charakteryzator
|
||
Claudia Humburg
charakteryzator
|
||
Martina Kohl
charakteryzator
|
||
Tracy Manzo
charakteryzator
|
||
Rosanna Montes
charakteryzator
|
||
Bridget O'Neill
charakteryzator
|
||
Benjamin Robin
charakteryzator
|
||
Marsha Shearrill
charakteryzator
|
||
Peggy Teague
charakteryzator
|
||
Cindy Elsa Rankin
charakteryzator
|
||
Levi Vieira
charakteryzator
|
||
Wendy Fisher
charakteryzator (asystent)
|
||
Rachel Gallenberger
charakteryzator (asystent)
|
||
Jules Holdren
nadzorca stylizacji
|
||
Courtney Ullrich
główny stylista
|
||
Anne Morgan
fryzjer osobisty: Jennifer Connelly
|
||
Alice Moore
fryzjer
|
||
Brian Steven Banks
fryzjer
|
||
Breanne McNally
fryzjer
|
||
Anna Quinn
fryzjer
|
||
Jacki Brown
fryzjer
|
||
Tayari Edwards
fryzjer
|
||
Connie Kallos
fryzjer
|
||
Christopher Leneo
fryzjer
|
||
Robert C. Mathews III
fryzjer
|
||
Quan Pierce
fryzjer
|
||
Marisa Pinuelas
fryzjer
|
||
Darrell Redleaf-Fielder
fryzjer
|
||
Michelle Sandoval
fryzjer
|
||
Steven R. Soussanna
fryzjer
|
||
Gabby Suarez
fryzjer
|
||
Amy Lederman
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jeremy Hindle
scenograf
|
||
Clint Wallace
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
A. Todd Holland
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
David Meyer
dyrektor artystyczny
|
||
Lauren E. Polizzi
dyrektor artystyczny
|
||
Ron Mendell
dyrektor artystyczny
|
||
Jared Patrick Gerbig
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Aja Kai Rowley
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Tammy S. Lee
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Andrew Bennett
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Paul Laugier
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia)
|
7,0
|
|
Jan Pascale
dekorator wnętrz
|
||
Eva Firshein
dekorator wnętrz
|
||
Joni Indursky
dekorator wnętrz
|
||
David Venezky
dekorator wnętrz
|
||
Canada Johanna Gordon
dekorator wnętrz
|
||
Cheyanne Lee
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Andrew McCarthy
dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
C. Scott Baker
projektant wnętrz
|
||
Kevin Cross
projektant wnętrz
|
||
Tammy S. Lee
projektant wnętrz
|
||
Colin Dennis
główny architekt
|
||
Travis Huffman
główny architekt
|
||
Henry Stuart John
główny architekt
|
||
Timothy Vierra
główny architekt
|
||
Joel Prihoda
koordynator konstrukcji
|
||
Anthony Syracuse
koordynator konstrukcji
|
||
Brent Rice
główny konstruktor dekoracji
|
||
Robbie Duncan
główny rekwizytor
|
||
Kris Peck
główny rekwizytor
|
||
Jefry Shebroe
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Curtis Akin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Chad R. Davis
rekwizytor
|
||
Reid Embrey
rekwizytor
|
||
Danny Florian
rekwizytor
|
||
David Ladish
rekwizytor
|
||
Chris Larsen
rekwizytor
|
||
David Mauch
rekwizytor
|
||
Paul Penley
rekwizytor
|
||
Randy Severino
rekwizytor
|
||
Rafael Somarriba
rekwizytor
|
||
Dave Asling
rekwizytor
|
||
Josh Spooner
rekwizytor
|
||
Shaun Young
rekwizytor
|
||
David Agajanian
rekwizytor
|
||
Eric Rood
rekwizytor
|
||
Emma Verdugo
rekwizytor (asystent)
|
||
Robert Judd
rekwizytor (rezerwowy) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Gerald Cheney
twórca rekwizytów
|
||
Ephraim Harris
twórca rekwizytów
|
||
Brandon Birrer
twórca rekwizytów
|
||
Alan Allinger
twórca rekwizytów
|
||
James Crain
stolarz
|
||
Christina Myal
projektant graficzny
|
||
Clint Schultz
projektant graficzny
|
||
Mark Lambert Bristol
scenopis obrazkowy
|
||
Richard Poulain
scenopis obrazkowy
|
||
Keith Christensen
grafik koncepcyjny
|
||
Christian Cordella
grafik koncepcyjny (kostiumy)
|
||
Chad Simpson
główny malarz
|
||
Matt Padilla
malarz
|
||
Francesco franco Ferrara
malarz
|
||
Andrew P. Flores
malarz (rezerwowy)
|
||
Ryan McPhail
malarz (rezerwowy) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Harry Lu
zbrojmistrz
|
||
Emmanuel Shiu
grafik koncepcyjny (efekty wizualne)
|
||
Larry Taylor
modelarz
|
||
Nick Christian
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Christopher Boyes
mikser ponownego nagrania
|
||
Chris Burdon
mikser ponownego nagrania
|
||
Scott R. Lewis
mikser ponownego nagrania
|
||
Gary Summers
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark Taylor
mikser ponownego nagrania
|
||
Derek McGinley
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
William Miller
mikser ponownego nagrania (technik)
|
||
Harry Jones
mikser ponownego nagrania (technik)
|
||
Tom Melling
mikser ponownego nagrania (technik)
|
||
Mark Weingarten
mikser
|
||
Fred Runner
mikser
|
||
Eric Ballew
mikser (druga ekipa)
|
||
Jeffory Haddad
mikser (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Al Nelson
projektant dźwięku
|
||
James Mather
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Al Nelson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Bjorn Ole Schroeder
nadzorujący montaż dźwięku
|
7,0
|
|
Chris Frazier
nadzorujący montaż dźwięku (asystent)
|
||
James Taylor-Beeson
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jed Loughran
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Rowan Watson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Cara Kovach
technik dźwięku (rezerwowy)
|
||
Olivia Jeffery
dźwięk
|
||
Simon Chase
montaż dialogów
|
||
Ronni Brown
imitator dźwięku
|
||
Shelley Roden
imitator dźwięku
|
||
Blake Collins
mikser imitacji
|
||
Dmitri Makarov
montaż imitacji
|
||
David Mackie
montaż imitacji
|
||
David Betancourt
mikser postsynchronu
|
||
Blake Collins
mikser postsynchronu
|
||
Judah Getz
mikser postsynchronu
|
||
Adam Mendez
mikser postsynchronu
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Nick Roberts
mikser postsynchronu
|
||
Ryan Young
operator postsynchronu
|
||
Lawrence L. Commans
mikrofoniarz
|
||
Tom Caton
mikrofoniarz
|
||
Cara Kovach
mikrofoniarz
|
||
Carson X. MacDonald
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kathy Nelson
nadzorca muzyki
|
||
Al Clay
mikser muzyki
|
||
Stephen Lipson
mikser muzyki
|
||
Cecile Tournesac
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Ryan Rubin
montaż muzyki
|
||
Mikael Sandgren
montaż muzyki
|
||
Del Spiva
montaż muzyki
|
||
Alvin Wee
operator muzyki
|
||
Joshua Hendricks
technik muzyki (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Scott R. Fisher
nadzorca efektów specjalnych
|
10
|
|
Shane Dzicek
technik
|
||
Pete Kelley
technik
|
||
Michael Duenas Jr.
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Denise Chamian
dobór obsady
|
||
Zarah Kulczycki
dobór obsady (asystent)
|
||
Maryellen Aviano
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Jordana Sapiurka
dodatkowy dobór obsady
|
||
Vivienne Chang
dodatkowy dobór obsady (San Diego)
|
||
Manuela Mezzadri
dodatkowy dobór obsady (San Diego)
|
||
Holly Dorff
dobór głosu
|
||
Casey O'Neill
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Nicolas Bosc
kaskader dublujący
|
||
Tom Crisp
kaskader dublujący
|
||
Shane Daniels
kaskader dublujący
|
||
Paul Darnell
kaskader dublujący
|
||
Julius Denem
kaskader dublujący
|
||
Lucinda Jubb
kaskader dublujący
|
||
Christopher Tardieu
kaskader dublujący
|
||
John Arbuckle
kaskader
|
||
Dean Bailey
kaskader
|
||
Donny Bailey
kaskader
|
||
William Bouton
kaskader
|
||
Sergio Briones
kaskader
|
||
Calvin Dean
kaskader
|
6,0
|
|
Steve DeCastro
kaskader
|
||
Cory DeMeyers
kaskader
|
||
Mark Dobson
kaskader
|
||
Zack Duhame
kaskader
|
||
Mike Gassaway
kaskader
|
||
Riley Harper
kaskader
|
||
Justin Kell
kaskader
|
||
Jess King
kaskader
|
||
Scott Lang
kaskader
|
||
Cody Mackie
kaskader
|
||
Braxton McAllister
kaskader
|
||
Kimberly Shannon Murphy
kaskader
|
||
Austin Priester
kaskader
|
||
Jimmy N. Roberts
kaskader
|
||
Dalton Rondell
kaskader
|
||
Steven Shaffer
kaskader
|
||
Mallory Thompson
kaskader
|
||
Gino Woulard
kaskader
|
||
Nico Woulard
kaskader
|
||
Gary Kingsman
układacz
|
||
John T. Connor
operator kamery
|
||
B.J. Iwen
operator kamery
|
||
Michael Paul Jones
operator kamery
|
||
Tucker Korte
operator kamery
|
||
BJ McDonnell
operator kamery
|
4,0
|
|
Michael Osment
operator kamery
|
||
Chad B. Daring
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Kent Harvey
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Cody Jake Banks
oświetlenie (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Clay Seddon
operator kamery
|
||
John Skotchdopole
operator kamery (dodatkowy)
|
||
David Emmerichs
operator kamery (dodatkowe zdjęcia)
|
8,0
|
|
Jonathan 'Chunky' Richmond
operator kamery (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Thomas M. Dangcil
oświetlenie (technik)
|
||
Jeremy Dewald
oświetlenie (technik)
|
||
Alexandra Matheson
operator kamery (asystent) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Michael Craig Ferguson
pilot (zdjęcia lotnicze)
|
||
Joshua D. Thatcher
inżynier oprogramowania
|
||
Nathan Stern
operator kamery (asystent)
|
||
John Takenaka
operator kamery (asystent)
|
||
Farisai Kambarami
operator kamery (asystent)
|
||
Kalli Kouf
operator kamery (asystent)
|
||
Sean Kisch
operator kamery (asystent) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Jeremy Hill
operator kamery (asystent) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Joseph Joyce
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Tracy Viera
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jared Wellman
oświetlenie (dodatkowy)
|
||
Woody Gregson
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
J.P. de Lespinois
operator kamery (technik) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Terry Wolcott
operator kamery (asystent) (dodatkowy) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Peter Graf
operator kamery (technik) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Jared Slater
operator kamery (technik) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Attilio Frank Da Riva
operator kamery (stażysta) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jack Kney
operator kamery
|
||
Mateo Bourdieu
prowadzący ostrość
|
||
Dan Ming
prowadzący ostrość
|
||
Robert Smathers
prowadzący ostrość
|
||
Mark Spath
prowadzący ostrość
|
||
Craig Grossmueller
prowadzący ostrość (zdjęcia lotnicze)
|
||
Taylor Matheson
prowadzący ostrość (zdjęcia lotnicze)
|
||
Jimmy Ward
prowadzący ostrość (zdjęcia lotnicze)
|
||
Andrew Korner
mistrz oświetlenia
|
||
Eamonn Fitzgerald
mistrz oświetlenia (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Justin Lipetz
mistrz oświetlenia (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Greg Etheredge
mistrz oświetlenia (asystent)
|
||
Adam Harrison
oświetlenie
|
||
Martin Smith
oświetlenie (dodatkowe zdjęcia)
|
||
John Bratlien
oświetlenie (asystent)
|
||
Peter M. Smith
oświetlenie (asystent)
|
||
Jesse Crusing
oświetlenie (technik)
|
||
Doug Ednie
oświetlenie (technik)
|
||
Jake Ferrero
oświetlenie (technik)
|
||
Brian Silva
oświetlenie (technik)
|
||
George Sugar
oświetlenie (technik)
|
||
Eric Tolzmann
oświetlenie (technik)
|
||
Stephen Catney
oświetlenie (technik) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Eric Felland
oświetlenie (technik) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Nic Jones
oświetlenie (technik) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kent Baker
oświetlenie (główna pomoc techniczna)
|
||
Steven Frohardt
oświetlenie (główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Adam Baker
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Julian Baker
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Fernando Barrios
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Jose F. Barrios
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Jeremy Griffiths
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Joe Lara
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Parker Shultz
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Billy Witherington
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Scott Garfield
fotosista
|
||
Kevin Cadwallader
elektryk
|
||
Andy Duncan
elektryk
|
||
Bradley C. Ferm
elektryk
|
||
Stephen Irvine
elektryk
|
||
David H. Neale
elektryk
|
||
George Sugar
elektryk
|
||
Amy Austin
elektryk (dodatkowy)
|
||
Joe Tooke
elektryk (dodatkowe zdjęcia)
|
||
John McGonegle
elektryk
|
||
Erik Adams
inżynier wizji
|
||
Eduardo Eguia
inżynier wizji
|
||
Ernesto Joven
inżynier wizji
|
||
Lori A. Balton
dokumentacja scenograficzna
|
||
David McKinney
dokumentacja scenograficzna
|
||
Mike Fantasia
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Ted Alvarez
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
George Alvarezzo
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Tomas Bertenyi
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Kirsten Cornay
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Peter Costelli
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Michael B. Louis
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Donny Martino Jr.
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Morgan Patterson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Mike Reft
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Adam Turk
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Nancy Wong
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Karim Abdelhamid
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Anastasios Agiakatsikas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andrés Amaya
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Annie Amaya
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Haffiz Anwar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sivakumar Arunachalam
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ric Atkinson
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Moahammed Basheer Majitha Azarudeen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Damián Babbaro
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Yogesh Badhe
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
K. Balasubramanyam
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Arnaud Bellour
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Leon Berlis
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alex Berthelot
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Pravesh Bhoyar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Anupam Biswas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Remi Bitawi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
László Bodrozsán
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Pierre Bonnette
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Francois Bordez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marco Bordignon
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mohsen Boroumandi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Toma Bowen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Cecile Tecson Broas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Christina Castelo Branco
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Cynthia Rodriguez del Castillo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Guillaume Champagne
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Varghese Chandy
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Priyank Chauhan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Stephane H. Chaya
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marco Checa Garcia
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jeremy Chinn
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jack Chiu
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hodei Cosgaya Garcia
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dhruvkumar Dadhaniya
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gupta Darpan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jayanta Das
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Soumava Das
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Vivian David
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Prosanta Dey
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Prashant Dhotre
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Peter Dominik
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Maxime Dontigny
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Debarghya Dutta
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nick Erdos
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rao Eshwar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Arturo Espinoza Cruz
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Biagio Figliuzzi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Eugene Fokin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Karim Fradin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Frattasio
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michelangelo Frisoni
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Stephanie Gadsden
zecer
|
||
Nacho García
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Geneviève Gareau
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Shubhra Neel Ghosh
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mohamed Ghouse
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andre Giordani
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Pam Gonzales
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Diana Grande
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Benoit Guillou
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Harsh Gupta
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marie-Ève Gélinas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Edward Habib
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Yascine Harmali
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gupta Harsh
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ryan Hartmann
efekty wizualne
|
||
Laura J. Hill
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hitesh Dhruv
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Justin Holt
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jenna Howard
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chen Kuang Hsu
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Aaron Ibañez Ferris
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Brendan Jacquin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ayush Jain
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chris Janssen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Balderas Cruz Joel
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Susanna Josef
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andrew Joseph
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alice Joubin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Julien Jude
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Austin Judovsky
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tejas Kantharia
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ranajoy Kar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Akshay Khanna
zecer
|
||
Lyubomir Kirkov
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andrei Korovkin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dina Kuznetsova
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Klaudio Ladavac
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Felix Lafontaine
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Niña Laureles
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Souvik Layek
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alex Leclerc
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sebastien Leclerc
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Igor Lementy
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lyne Lepage
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sylvain Lesaint
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Veronique Levesque
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David Lewandowski
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kent Lidke
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kieran Lim
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nicolas Lim
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nicolas Lopardo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Luis Miguel Roledo Luna
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Roshan Maharjan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Pravin Mahtani
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Victor Makali
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Izabela Maliszewska
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Amir Manavi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sean Lyndon Martin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Federico Martini
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Asahel Abisaí Martínez Martínez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jorge Armando Martínez Terán
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Boris Martínez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Matt Mcewan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Aaron McGriff
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David McKay
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Meador
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mario Mediavilla
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mate Medricky
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rafael Migliorini
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Scott Mitchell
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rafael Garcia Moheno
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dominique Moisan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Clifford C. Moller
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Siddhartha S. Mondal
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Diana Moneva
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ricardo Montero de Espinosa
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Fernando Morillo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rohan Mukherjee
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kris Murray
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Eduardo Lopez Mustaros
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Siva Nagendra
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jenne Sreekanth Naidu
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Natascha Nalewajek
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Saurabh Nandedkar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andreas Nehls
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Khanh Q. Nguyen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Timothee Nolasco
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tamara Nowicki
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andre Nugroho
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
John Olofinskiy
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alexander Oplanchuk
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tirza Oudolf
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steve Ouellette
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Karki Padam
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Joaquin Paez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Harsh Patel
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Annie Patenaude
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Deepshikha Pathariya
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nived Patil
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sagar Patil
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Leo Pean de Ponfilly
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Robert Pellerin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jean Joseph Philip
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Pawel Pohnke
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rahul Pokharkar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sameer Prem
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Julia Reck
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Pratik Redkar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kristian Rejek
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jordi Ribe Pujol
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Maxime Roch-Goulet
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Pau Rocher
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Etienne Rodrigue
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alfie Rodriguez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hunter Rosenberg
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Noelia Ruiz Rubio
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Wilson Virassamy Sacri
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sagar Sadhu
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ajay Sapkale
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Amritendu madhab Sarkar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Melanie Sauve
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gustavo Schiapim
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dixit Shah
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Akbar Shamsi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Amr Sharaki
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Deepakkumar Sharma
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Shashank Shekhar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gary Shelley
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dilish Shetty
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alexandre Sirois-Vigneux
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sivilesh
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
June Suk. Juno So
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rashmi Sreekumar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sreevinod
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Aleksandra Stojanov
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Musumuru Sudhasrinivas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jake Tench
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Laszlo Termeg
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Anna Tonrungroj
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Charles Tremblay
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jako Tromp
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Patryk Urbaniak
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Samuel Vachon-Rivard
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chloé Valette
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Eduardo Vazquez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Nitya Venugopal
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rob Vigorito
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Felipe Vimeney
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Christian Wachter
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steven Wade
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lilas Wang
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jason Wong
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Miyako Yamamoto
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Warren Yewchyn
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Aleksandar Yochkolovski
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Natalie Narin Yoo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jacob Yorke
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Yi Zhang
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Xixi Zhuang
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mathieu Assemat
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Gary Laurie
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andrew Booth
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Seth Cobb
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Jérome Escobar
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Kunal Ghosh Dastider
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Sergey Kononenko
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Chieh Deng
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chieh Deng
zecer
|
||
Bhardwaj Divyanshu
efekty wizualne
|
||
Yoshi DeHerrera
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Damon Ervin
zecer
|
||
Seth Hill
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Bryan Litson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jeremiah Sweeney
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ryan Tudhope
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Aurore de Blois
nadzorca komponowania
|
||
Mathias Frodin
nadzorca komponowania
|
||
Lee Mar
nadzorca komponowania
|
||
Sajeer Abdul Salam
nadzorca komponowania
|
||
Jean Frédéric Veilleux
nadzorca komponowania
|
||
Amanda Barrios
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Kathryn Brillhart
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Frédérique Dupuis
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Lisa Hallbauer
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Bárbara López Sáenz
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Alexander Naud
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Victor F. Medel
nadzorca produkcji efektów wizualnych
|
||
Deborah Giarratana
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Thomas Nittmann
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Ed Ulbrich
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Pradeep Gownipuram
zecer
|
||
Jimi Clark
producent efektów wizualnych
|
||
Sabrina Gagnon
producent efektów wizualnych
|
||
Paul V. Molles
producent efektów wizualnych
|
||
Skye Radies
producent efektów wizualnych
|
||
Katie Torunian
producent efektów wizualnych
|
||
Andreas Wieland
producent efektów wizualnych
|
||
Jonathan McFaul
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Peta Bayley
nadzorca animacji
|
||
Marc Chu
nadzorca animacji
|
||
Hytham Morsy
nadzorca animacji
|
||
Deepak Jalesh
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Ian Kelly
nadzorca produkcji efektów wizualnych
|
||
Kim Lavery
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Rousselos Aravantinos
zecer
|
||
Matt Boardman
zecer
|
||
Sebastian Brown
zecer
|
||
Jon W. Carr
zecer
|
||
David Clifton
zecer
|
||
Dan Cregan
zecer
|
||
Suzanne Hillner
zecer
|
||
Zachary Kinney
zecer
|
||
Kyle Toucher
zecer
|
||
Linda Tremblay
zecer
|
||
Sai Prudhvi Vempati
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Beril Bozdere
montaż efektów wizualnych
|
||
Andrew Howarth
montaż efektów wizualnych
|
||
Christopher Kowal
montaż efektów wizualnych
|
||
Dawn Marquette
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Kelly Noordermeer
montaż efektów wizualnych
|
||
Latham Robertson
montaż efektów wizualnych
|
||
Ayyappadas Vijayakumar
montaż efektów wizualnych
|
||
Tomas Luna Olvera
koordynator efektów wizualnych
|
||
Yael Majors
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Veronique Messier Lauzon
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Ryan Babbs
dubler: Tom Cruise
|
||
Christe Ayla
dubler
|
||
Sophia Bui
dubler
|
||
Steffen Dziczek
dubler
|
||
Gray Ellis
dubler
|
||
Sean Francis George
dubler (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Alexandra Raphaela Cohen
dubler (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Lisa Kisner
księgowy (asystent)
|
||
Eric Behnke
księgowy (asystent)
|
||
Ani Vanoyan
księgowy (asystent)
|
||
Chrisoula Vlassopoulos
księgowy (asystent)
|
||
Ingrid Simmonds
księgowy (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kate Skellern
księgowy (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Peter Degerfeldt
konsultant (zdjęcia lotnicze)
|
||
Chuck Choi
konsultant (techniczny: muzyka)
|
||
Florian Mignet
układ graficzny
|
||
James Naud
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mayur Pawar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Vishnu Premachandran
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hunter Rosenberg
efekty wizualne
|
||
Sagar Sajith
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sarathkumark
efekty wizualne
|
||
Shaun Yue
grafik komputerowy
|
||
C.J. Brown
kaskader (rezerwowy)
|
||
Michael Dengel
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Michael Dengel
kierowca kaskader
|
||
James Mitchell-Clyde
kaskader
|
||
Matthew Moss
kierowca kaskader
|
||
Randy Peters
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…